Ota yhteyttä

Ota yhteyttä

 

niina 259x300 - Ota yhteyttä Niina Pennanen
projektipäällikkö
niina.pennanen@karelia.fi
puh. 050 330 4719
Tikkarinne 9, 80200 Joensuu
satu www1 - Ota yhteyttä Satu Saarinen
opinto-ohjaaja
satu.saarinen@karelia.fi
Mervi Kurula
projektisuunnittelija
mm. työelämäyhteydet, vierailut
mervi.kurula@karelia.fi
Joni Lahtinen
projektikoordinaattori
joni.lahtinen@karelia.fi

***

1.1.2018-31.7.2020 saakka

Heli Pesonen
projektiasiantuntija
heli.pesonen@uef.fi

Katariina Waltzer
projektiasiantuntija
katariina.waltzer@uef.fi
puh. 050 442 4407

Korkeakoulustartti-blogin julkaisuista vastaa toimituskunta:

Niina Pennanen, Karelia-amk

Satu Saarinen, Karelia-amk (15.11.2018 alkaen)

Katariina Waltzer, Itä-Suomen yliopisto (31.7.2020 saakka)
Kirsi Taskinen, Karelia-amk (14.11.2018 saakka)